• Американка викликала копів через "банду" горбатих китів. І перетворилася на мем

Американка викликала копів через "банду" горбатих китів. І перетворилася на мем

. \\ Мир \\ АТО

Источник: espreso.tv

Американка викликала копів через "банду" горбатих китів. І перетворилася на мемЖінка з родиною вийшла поплавати на човні в Пьюджет-Саунд, штат Вашингтон. Коли до них підпливла група допитливих горбатих китів, вона викликала поліцію

У відеоролику, розміщеному на Facebook Дарреном Лучіано, родина спочатку зустріла китів із подивом, але він швидко змінився на страх, коли кити пірнули під човен. У відеоролику чутно заспокійливі викрики чоловіка на ім'я Дарен на кшталт "Він просто нас перевіряє! .. Все в порядку!". Окрім того, він намагається сконцентрувати увагу родини на тому, що це дивовижне явище.Але незважаючи на це жінка чомусь викликала поліцейських зі словами "Я виходжу в Пьюджет-Саунд, і під нашим човном три сірих кити, і я боюся, що ми можемо перевернутися, я боюся".Далі човен відпливає, але кити починають стежити за родиною, і пасажирка знову впадає у паніку. Врешті-решт вони їдуть і залишають китів на відстані.У соцмережі відеоролик став вірусним, і свої коментарі під ним залишили тисячі людей.Хтось написав: "Привіт? Так, цей кит виглядає дуже підозріло. Думаю, він може спробувати проникнути в чужу частину моря. Просто приходьте швидко".Інша людина написала: "Я вмираю. Ця сім'я викликала копів на китів, я не можу дихати".Ще один чоловік сказав: "Що я дійсно хочу знати, це те, що на її думку поліцейські мали робити? Пристрелити китів?".

Читати також

 • img

  1 жовтня, 2018


 • img

  1 жовтня, 2018


 • img

  26 вересня, 2018


 • img

  1 жовтня, 2018


 • img

  19 вересня, 2018


Читати також


 • img

  1 жовтня, 2018
 • img

  26 вересня, 2018
 • img

  1 жовтня, 2018новини партнерів
10 жовтня, 2018 середа

10 жовтня, 2018 середа9 жовтня, 2018 вівторокИсточник: prm.ua

У США жінка з родиною відправилась у прогулянку на човні. Коли до них підпливла група допитливих горбатих китів, жінка викликала поліцію


Про це повідомляє Mirror.


В одній із соцмереж було опубліковано відео, де видно, як родина спочатку зустріла китів із подивом, але він швидко змінився на страх, коли кити пірнули під човен.


Її чоловік намагався заспокоїти дружину та акцентував вагу на цьому дивовижному явищі.


“Він просто нас перевіряє. Все добре", - говорив він.


Проте жінка викликала поліцейських зі словами "Я виходжу в Пьюджет-Саунд, і під нашим човном три сірих кити, і я боюся, що ми можемо перевернутися, я боюся".


Пізніше родина почала відпливати, але кити продовжували слідкувати за ними і жінка знову впала у паніку.


Коментарів під цим відео було безліч:


"Я вмираю. Ця сім'я викликала копів на китів, я не можу дихати".


"Що я дійсно хочу знати, це те, що на її думку поліцейські мали робити? Пристрелити китів?"


Раніше "Прямий" повідомляв, що пісні горбатих китів вже давно привертають велику увагу. Але, виявляється, що репертуар їхніх братів - полярних китів - може бути набагато соліднішим.


Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.


Сообщение "Банда" сірих китів проти поліцейських: у мережі набирає обертів новий мем появились сначала на Прямий Онлайн.