• Снаряд від "Граду" влетів у дах: місцеві показали, якої шкоди господарству завдали вибухи в Ічні (Відео)

Снаряд від "Граду" влетів у дах: місцеві показали, якої шкоди господарству завдали вибухи в Ічні (Відео)

. \\ Мир \\ АТО

Источник: 5.ua

Рятувальники намагаються залити водою осередки тління на арсеналі у Чернігівській області. Таких скидів води здійснили вже сім. Детонація боєприпасів ще триває, утім, снаряди розриваються нечасто. Крім того, як звітують представники ДСНС, люди звертаються до них через вибухонебезпечні предмети, що знаходять на вулицях. Таких викликів було із півсотні.Найближчі евакуаційні пункти розташовані у селищах Гмирянка і Августрівка.


У Гмирянці ситуація спокійна, на вулицях небагато людей. Вулиці патрулює Нацгвардія, охороняючи населений пункт від мародерів.


Однак, попри нинішній спокій, надзвичайна подія на арсеналі боєприпасів завдала руйнувань селищу. Кілька будинків стоять з пошкодженими дахами, вибитими вікнами.


Самі боєприпаси з Гмирянки вивезли рятувальники. Однак на шляху від села Августівка по полях і на дорогах розкидані снаряди – вони пролетіли від арсеналу близько 6 кілометрів.


В Августівці значно більше руйнувань, ніж у Гмирянці, ледь не у всіх будинках є пошкоджені вікна, побитий дах, кілька хат згоріли.


Окрім боєприпасів від "Градів", які прилетіли зі складу, були також снаряди від гаубиць. Також по селищі розкидані великі шматки бетону, які, за словами місцевих, прилетіли з тієї ж бази, де вибухають боєприпаси. Один такий шмат зруйнував житловий будинок.


Поодинокі звуки вибухів досі чути в Августівці. Над територією арсеналу працює літак надзвичайників, який постійно скидає воду.


Дивіться також фотогалерею за темою: