• У Лондоні знайшли мертвим російського бізнесмена Глушкова

У Лондоні знайшли мертвим російського бізнесмена Глушкова

. \\ Экономика

Источник: 5.ua

У Лондоні у власному будинку знайшли мертвим російського бізнесмена Миколу Глушкова, який був близьким другом з покійним олігархом Борисом Березовським. Про це повідомляє The Guardian.


Як зазначається, тіло 68-річного Глушкова знайшли родичі у ніч проти понеділка, 12 березня. Причина смерті наразі невідома.


Водночас один із його друзів, редактор газети Moscow Times Демьян Кудрявцев, розмістив на своїй сторінці у Facebook фото Глушкова із датами народження та смерті.


Довідка: У 1990-х роках Микола Глушков працював у російській державній авіакомпанії "Аерофлот" та компанії "ЛогоВАЗ", яка належала Борису Березовському. У 1999 році, коли останній втік до Великої Британії, Глушкову пред'явили звинувачення у відмиванні грошей та шахрайстві. Він провів п'ять років у в'язниці і був звільнений у 2004 році.


В останні роки Глушков жив у Лондоні, де отримав політичний притулок. У 2011 році він передав докази для судової справи, порушеної за поданням Березовського проти російського олігарха Романа Абрамовича, який залишився у хороших відносинах з Кремлем.


Березовський звинуватив Абрамовича в тому, що той обманув його на $5 млрд і стверджував, що вони в 1990-х роках були партнерами в нафтовій компанії "Сибнефть". Абрамович заперечив це, а суддя підтримала його сторону. Глушков був незадоволений рішенням суду і почав офіційне оскарження.


Минулого року під час заочного розгляду справи в Росії Глушков був засуджений до восьми років тюремного ув'язнення за крадіжку $123 млн у компанії "Аерофлот".