• "Укрзалізниця" має намір підняти ціни на квитки вже у квітні

"Укрзалізниця" має намір підняти ціни на квитки вже у квітні

. \\ Мир \\ Спорт

Источник: 5.ua

Перший етап зростання цін на квитки в пасажирських поїздах "Укрзалізниці" відбудеться 1 квітня 2018 року і становитиме 10%. Про це заявив директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев, повідомляє Центр транспортних стратегій.


"Перший етап зростання цін на квитки в поїздах на 10% ми плануємо орієнтовно з 1 квітня. Отримані кошти спрямуємо на розвиток пасажирської інфраструктури. Зараз ми закуповуємо пасажирські вагони, які виробляє національний виробник. Досить швидкими темпами здійснюється модернізація вагонів, інвестуємо в ремонт рухомого складу", – зазначив він.


Рязанцев запевнив, що гроші, отримані УЗ внаслідок підвищення тарифів, підуть на спеціальний інвестиційний рахунок, коштом якого буде забезпечуватися підвищення якості пасажирських перевезень. За його словами, в останній раз "Укрзалізниця" підвищувала тарифи на пасажирські перевезення ще в 2014 році.


"З того часу індекс споживчих цін виріс мінімум на 60-70%, в 4-6 разів збільшилася вартість комунальних та інших послуг. По всій номенклатурі товарів, які потрібні залізниці, істотно зросли ціни", - констатував він.


Водночас, наголосив чиновник, вартість квитків на потяги все одно залишиться конкурентною у порівнянні з автобусними перевезеннями.


Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" двічі підвищить ціни на перевезення у 2018 році.


Дивіться також фотогалерею за темою:Источник: glavcom.ua

У квітні відбудеться перше в 2018 році планове підвищення цін на квитки для пасажирів «Укрзалізниці».


Ціни підвищаться на 10%, повідомив директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев, передає ЦТС.


«Перший етап зростання цін на квитки в поїздах на 10% ми плануємо орієнтовно з 1 квітня. Отримані кошти спрямуємо на розвиток пасажирської інфраструктури. Зараз ми закуповуємо пасажирські вагони, які будує національний виробник. Досить швидкими темпами здійснюється модернізація вагонів, інвестуємо в ремонт рухомого складу», — розповів Рязанцев.


Він також запевнив, що гроші, отримані УЗ в результаті підвищення тарифів, підуть на спеціальний інвестиційний рахунок, за кошти якого буде забезпечуватися підвищення якості пасажирських перевезень.


За словами Рязанцева, в останній раз УЗ підвищувала тарифи на пасажирські перевезення ще у 2014 році.


«Відтоді індекс споживчих цін виріс мінімум на 60-70%, в 4-6 разів збільшилася вартість комунальних та інших послуг. По всій номенклатурі товарів, які потрібні залізниці, істотно зросли ціни», — констатує він.


Чиновник наголошує, що вартість квитків на потяги все одно залишиться конкурентною у порівнянні з автобусними перевезеннями.